Oddziały i nasza kadra

Zajęcia odbywają się w dwóch oddziałach

Telimeny 2/4  ( Rudak, naprzeciwko kościoła )

 

 

 

Kręta 83B Podgórz

 

 

 

 

 

Nasza Kadra:

Dominika

” Jestem studentką 5. roku matematyki. Na studiach wybrałam specjalność nauczycielską, ponieważ lubię wyjaśniać kłopotliwe zagadnienia z matematyki i jestem przy tym cierpliwa. Dla mnie matematyka to nie tylko nauka wzorów i podstawianie do nich danych, ale przede wszystkim inwestycja w swój umysł.”

Dominik 

Nauczyciel przedmiotów zawodowych i matematyki. Absolwent 1 LO w Toruniu i Uniwersytetu Mikołaja Kopernika a także Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. Wielokrotny uczestnik mistrzostw Polski w układaniu kostki Rubika.

Mikołaj

Nauczyciel matematyki. Absolwent Wydziału Matematyki na UMK. Specjalność nauczanie. Niezwykle cierpliwy, konsekwentnie dąży do wyznaczonych celów wspólnie z uczniem. Będzie wymagał ale na końcu drogi będzie czekać nagroda.

 

Paweł

Nauczyciel matematyki i języka angielskiego. Ukończyłem miedzy innymi West Suffolk College w Wielkiej Brytanii. Nauczając matematyki uwielbiam „przemycać” zagadnienia ze świata biznesu i wielkich finansów . W angielskim stawiam na komunikatywność . Zażartować to też umiejętność!